cms.banner_img

Weddings

25 Sep '23
26 Sep '23
Weddings

Weddings piękne przyjęcie

Cesarskie Ogrody to propozycja dla tych, którzy chcą uczcić najważniejszy dzień w życiu w wyjątkowym miejscu. Pragniemy spełnić marzenia Młodej Pary o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, wspominanym przez wszystkich Gości i dopracowanym w każdym szczególe.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące organizacji przyjęcia.

Wesela w Świnoujściu

Wesela w Świnoujściu

Wiemy, jak zadbać o każdy szczegół jednego z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary. Ślub jest niezwykle uroczystym momentem, w którym jedno “tak” zmienia całe życie i rozpoczyna nową, wspólną przyszłość. Jeżeli poszukujecie idealnego miejsca na wesele w Świnoujściu, które będzie dopełnieniem Waszego marzenia, poznajcie naszą ofertę. Nasz hotel pomieści w uroczystej sali bankietowej do 80 osób. Co więcej, czeka na nich również komfortowy nocleg w stylowych pokojach - ofertę noclegową przygotujemy w oparciu o indywidualne potrzeby.

 

Wesele nad morzem

Wesele nad morzem

Marzycie o wyjątkowym weselu nad morzem, w otoczeniu natury? Jesteśmy położeni w pięknym, zabytkowym parku, w spokojnej okolicy, dzięki czemu zyskujecie nie tylko komfort, ale również piękny plener, który z powodzeniem można wykorzystać do sesji zdjęciowych, atrakcji na świeżym powietrzu lub imprezy o charakterze (choćby częściowo) plenerowym. Urokliwa okolica i bliskość Bałtyku sprawiają, że Cesarskie Ogrody to doskonałe miejsce na uroczystość. Wesele w hotelu nad morzem to niezapomniane przeżycie! Pozwól nam sprawić, by ten moment był naprawdę niezapomniany i magiczny.

 

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close