cms.banner_img
30 Nov '20
01 Dec '20
hotel Spa z Basenem - Świnoujście

Hotel Spa z basenem

Na naszych gości czeka komfortowa strefa Spa&Wellness pełna atrakcji, które umilą ich pobyt w Hotelu Cesarskie Ogrody przez cały rok. Ulubioną atrakcją dla dzieci jest bez wątpienia hotelowy basen, z którego maluchy mogą korzystać nawet wtedy, gdy zabawa nad morzem jest niemożliwa. Stanowi to doskonałe urozmaicenie dnia, kiedy pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia. Maluchy mogą korzystać w basenie ze sprzętu wspomagającego naukę pływania, m.in. pianek i desek. Wodne szaleństwo gwarantuje doskonałą zabawę!

Aqua aerobic

Aqua aerobic

W naszym hotelu z basenem nad morzem przygotowaliśmy ofertę zajęć w wodzie, które mają korzystny wpływ na organizm. Aqua aerobic jest doskonałą formą ruchu dla wszystkich osób, które mają problem ze stawami oraz chcą skorzystać z formy aktywności fizycznej niebędącej obciążeniem dla organizmu. Zajęcia stanowią świetne uzupełnienie rehabilitacji i nie są wymagające, dlatego każdy może w nich uczestniczyć. Nawet osoby starsze oraz kobiety w ciąży, dla których jest to najbezpieczniejsza forma aktywności fizycznej. 

Nasz hotel Spa z basenem w Świnoujściu jest usytuowany w spokojnej okolicy, co sprzyja relaksowi oraz regeneracji. Kompleks przyjazny jest rodzinom z dziećmi, na które czekają atrakcje, nie tylko w postaci basenu. Zapraszamy na urlop w gronie najbliższych do Hotelu Cesarskie Ogrody. Komfortowe i odrestaurowane pokoje oraz apartamenty zapewniają wygodę podczas wypoczynku. 

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close