cms.banner_img

Ділові зустрічі

25 wrz '23
26 wrz '23
Фото піску
sygnet

Eventy firmowe nad morzem

Impreza integracyjna? Wigilia firmowa lub spotkanie świąteczne? A może szkolenie połączone z relaksem? W Cesarskich Ogrodach zorganizujemy dla Was spotkania biznesowe dostosowane do Waszych potrzeb. Jeśli myślicie o organizacji szkolenia nad morzem lub seminarium, zapraszamy do Świnoujścia!

 

Integracja firmowa

Integracja firmowa

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojego zespołu imprezę integracyjną lub integrację firmową w postaci warsztatów, dzięki której poczujecie, co to znaczy “team spirit”. Przestronna przestrzeń zabytkowego parku, bliskość Morza Bałtyckiego oraz promenady w Świnoujściu, wypożyczalnia rowerów i liczne atrakcje na terenie hotelu sprawiają, że nie będziecie narzekać na nudę! Pikniki na świeżym powietrzu, ognisko, relaks w Spa dla biznesu albo gry terenowe - do wyboru, do koloru! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

 

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Jeśli myślisz o organizacji spotkania biznesowego w Świnoujściu i potrzebujesz do niego przestrzeni oraz profesjonalnej obsługi, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Spotkanie wysokiego szczebla z kontrahentami, rada nadzorcza, walne zebranie, a nawet rozmowy rekrutacyjne - u nas możesz liczyć na profesjonalizm. Na życzenie Gości przygotowujemy również przerwy kawowe i spotkania biznesowe połączone z kolacją w restauracji.

 

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Potrzebujesz przestrzeni do organizacji warsztatów lub szkolenia dla swoich pracowników? A może chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli przekazywanie wiedzy wraz z integracją zespołu? Dzięki przestrzeni konferencyjnej w naszym hotelu możesz zorganizować różnego rodzaju eventy w sposób elastyczny. Wyjazd integracyjny nad morzem to doskonały sposób na teambuilding oraz szkolenia podnoszące kompetencje bądź warsztaty spalające zespół. Zwłaszcza w komfortowym hotelu, w którym czeka nocleg na wysokim poziomie, mnóstwo atrakcji oraz rozległą przestrzeń w postaci zabytkowego parku. 

Profesjonalne spotkania biznesowe

Przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Przedstaw nam swoje oczekiwania i pomysły, a my skomponujemy plan dostosowany do uczestników i okoliczności. zapewniamy profesjonalną obsługę eventów firmowych o różnym charakterze. 

Фото піску
sygnet

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę w zależności od Twoich potrzeb. Możliwości jest wiele! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

 

 

Napisz do nas aby uzyskać spersonalizowaną ofertę!

*Обов'язкове поле

дивіться на карті
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij