cms.banner_img

Реабілітаційні перебування

  1. Головна сторінка
  2. Реабілітація
  3. Реабілітаційні перебування
25 wrz '23
26 wrz '23
Фото піску
sygnet

Zadbaj o zdrowie nad morzem

Cesarski Hotel&Spa to miejsce, w którym nasi Goście mogą liczyć na profesjonalną opiekę specjalistów, którzy pomagają walczyć ze schorzeniami i dolegliwościami różnego typu. Nasi fizjoterapeuci, masażyści oraz trenerzy pozostają do dyspozycji i zapewniają kompleksową opiekę. Zawsze służą poradą i pomogą dobrać odpowiednie zabiegi po to, by móc osiągnąć jak najlepsze wyniki. Wybierając turnusy rehabilitacyjne nad morzem w naszym resorcie w Świnoujściu Goście zyskują dostęp do zabiegów z zakresu terapii manualnej, igłoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, akupresury, ajurwedy, drenażu limfatycznego oraz całej gamy specjalistycznych masaży (m.in. masaże chińskimi bańkami, odchudzające, aromaterapeutyczne). Wsparciem dla tych działań może być kinezjotaping wykonywany przez profesjonalistów. Prowadzimy również zajęcia rehabilitacyjne na hotelowym basenie, m.in. aqua aerobic, który jest najbezpieczniejszą formą aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży oraz seniorów i wszystkich osób ze schorzeniami aparatu ruchu. Nasi trenerzy pomagają w doborze odpowiednich dla każdej osoby zestawów ćwiczeń, dzięki czemu uzyskane rezultaty będą jeszcze bardziej optymalne. Dodatkową formą rozrywki i ruchu jest Nordic Walking pod okiem specjalisty. Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne do Świnoujścia! 

O każdej porze roku

O każdej porze roku

Z dobrodziejstw dobroczynnego mikroklimatu Świnoujścia można korzystać przez cały rok. Duża ilość jodu w powietrzu jesienią i zimą jest dodatkowym wsparciem turnusu rehabilitacyjnego oraz zabiegów zdrowotnych - bez względu na wiek i dolegliwości. Nadmorskie okolice są doskonałymi terenami do regeneracji oraz holistycznego wypoczynku, nie tylko latem. Najwyższą skuteczność osiągnąć można dzięki wspomaganiu odpowiednio dobranymi zabiegami i rodzajami aktywności

 

Profesjonalna rehabilitacja

Profesjonalna rehabilitacja

W bazie naszych zabiegów znajdują się skuteczne metody terapii, która przeprowadzana jest przez wykwalifikowany personel, którego kompetencje potwierdza wykształcenie, szkolenia i certyfikaty, a także doświadczenie w pracy z pacjentem. Indywidualne i empatyczne podejście pozwala na zaplanowanie najlepszego planu działania. Zapraszamy na turnusy do Świnoujścia oraz wczasy połączone z zabiegami zdrowotnymi.

 

дивіться на карті
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij