cms.banner_img
25 wrz '23
26 wrz '23
hotel Spa z Basenem - Świnoujście

Hotel Spa z basenem

Na naszych gości czeka komfortowa strefa Spa&Wellness pełna atrakcji, które umilą ich pobyt w Hotelu Cesarskie Ogrody przez cały rok. Ulubioną atrakcją dla dzieci jest bez wątpienia hotelowy basen, z którego maluchy mogą korzystać nawet wtedy, gdy zabawa nad morzem jest niemożliwa. Stanowi to doskonałe urozmaicenie dnia, kiedy pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia. Maluchy mogą korzystać w basenie ze sprzętu wspomagającego naukę pływania, m.in. pianek i desek. Wodne szaleństwo gwarantuje doskonałą zabawę!

Aqua aerobic

Aqua aerobic

W naszym hotelu z basenem nad morzem przygotowaliśmy ofertę zajęć w wodzie, które mają korzystny wpływ na organizm. Aqua aerobic jest doskonałą formą ruchu dla wszystkich osób, które mają problem ze stawami oraz chcą skorzystać z formy aktywności fizycznej niebędącej obciążeniem dla organizmu. Zajęcia stanowią świetne uzupełnienie rehabilitacji i nie są wymagające, dlatego każdy może w nich uczestniczyć. Nawet osoby starsze oraz kobiety w ciąży, dla których jest to najbezpieczniejsza forma aktywności fizycznej. 

Nasz hotel Spa z basenem w Świnoujściu jest usytuowany w spokojnej okolicy, co sprzyja relaksowi oraz regeneracji. Kompleks przyjazny jest rodzinom z dziećmi, na które czekają atrakcje, nie tylko w postaci basenu. Zapraszamy na urlop w gronie najbliższych do Hotelu Cesarskie Ogrody. Komfortowe i odrestaurowane pokoje oraz apartamenty zapewniają wygodę podczas wypoczynku. 

OCENA ROCZNA WODY BASEN BUDYNEK GŁÓWNY - POBIERZ

OCENA ROCZNA WODY BASEN BUDYNEK REZYDENCJA - POBIERZ

дивіться на карті
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij