Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Zdrzemnij się!

opublikowano 30 wrzesień 2016

Zdrzemnij się!

Tempo życia współczesnego człowieka niewątpliwie zostawia negatywne piętno na jego zdrowiu. Permanentny stres, brak aktywności fizycznej i niedospanie to główne czynniki, które długofalowo mogą przyczyniać się do wywołania chorób cywilizacyjnych. Niestety tego procesu już nie cofniemy, możemy jednak starać się ograniczyć go do minimum i zastosować kilka chwytów, które skutecznie pomogą nam w lepszej adaptacji do panujących warunków. Jednym z dobroczynnych zabiegów będzie drzemka w ciągu dnia!

Drzemka, czyli krótki, lekki sen, może wywierać na nasz organizm szereg wspaniałych właściwości. Podczas kilkunastominutowego drzemania nasz organizm jest w stanie się zregenerować, zminimalizować stres i wzmocnić pracę układu immunologicznego. Dodatkowo poprawie może ulec nasz metabolizm, pamięć, koncentracja, a nawet kreatywność! Drzemka niweluje ryzyko zapadnięcia na choroby tj.: nadciśnienie,  zawał czy wylew. Jest również skutecznym sposobem na uzupełnienie snu w przypadku zarwanej nocy. 

Drzemki praktykujemy od najmłodszych lat. Już w przedszkolu przyzwyczajano nas do „leżakowania”. Następnym razem, gdy zmorzy Cię sen, zamiast sięgać po kolejną filiżankę kawy, po prostu się zdrzemnij! :)
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess