Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Idealne miejsce na bajkowy ślub…

opublikowano 23 maj 2016

Idealne miejsce na bajkowy ślub…

Każda przyszła panna młoda marzy o idealnym, bajkowym ślubie. Niektóre dziewczęta snują wizję swoich sukien ślubnych, pierwszego tańca i dekoracji od najmłodszych lat. Kiedy zakochani zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego, zaczyna się prawdziwe przedsięwzięcie w postaci zorganizowania wesela. Jest to nie lada zadanie, często spędzające sen z powiek przyszłym nowożeńcom i ich rodzicom. Poszukiwania zwykle rozpoczynają się od wybrania miejsca wesela. Gdy sala, obsługa i menu przypasują narzeczonym, kolejnym krokiem jest wybór usługodawców odpowiedzialnych za całą „otoczkę”, czyli dekoracje, muzykę, atrakcje itp… W ogromie spraw, którymi trzeba się zająć, można się pogubić, dlatego też warto zdecydować się na pomoc osób, które mają doświadczenie w branży ślubnej. Konsultant ślubny to osoba, która w sposób płynny pomaga przebrnąć przez trud przygotowań do wesela, a ten szczególny dzień przygotowuje w taki sposób, aby goście, a przede wszystkim para młoda, byli zadowoleni.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów i niszy na świnoujskim rynku, Hotel Cesarskie Ogrody postanowił uatrakcyjnić swoją ofertę oraz wykorzystać zasoby, jakimi dysponuje, aby przygotować wymarzoną ofertę ślubną. Na początku tego roku powstała nowoczesna, ciepła sala w Rezydencji, która idealnie nadaje się na organizacje przyjęć weselnych. Najlepszy szef kuchni przygotował wykwintne menu, które sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Aby ułatwić Państwu przygotowania, Hotel posiada kadrę odpowiedzialną za planowanie uroczystości- Wedding planner doradzi Państwu, jakie menu  i atrakcje wybrać, jak rozsadzić Gości oraz udostępni bazę usługodawców z branży weselnej, tak, aby zminimalizować Państwa czas na poszukiwanie odpowiedniej obsługi. 

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze, czy Cesarskie Ogrody to miejsce idealne dla Was, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawimy naszą ofertę. Do zobaczenia!:)
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess