Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Idealne miejsce na bajkowy ślub…

opublikowano 23 maj 2016

Idealne miejsce na bajkowy ślub…

Każda przyszła panna młoda marzy o idealnym, bajkowym ślubie. Niektóre dziewczęta snują wizję swoich sukien ślubnych, pierwszego tańca i dekoracji od najmłodszych lat. Kiedy zakochani zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego, zaczyna się prawdziwe przedsięwzięcie w postaci zorganizowania wesela. Jest to nie lada zadanie, często spędzające sen z powiek przyszłym nowożeńcom i ich rodzicom. Poszukiwania zwykle rozpoczynają się od wybrania miejsca wesela. Gdy sala, obsługa i menu przypasują narzeczonym, kolejnym krokiem jest wybór usługodawców odpowiedzialnych za całą „otoczkę”, czyli dekoracje, muzykę, atrakcje itp… W ogromie spraw, którymi trzeba się zająć, można się pogubić, dlatego też warto zdecydować się na pomoc osób, które mają doświadczenie w branży ślubnej. Konsultant ślubny to osoba, która w sposób płynny pomaga przebrnąć przez trud przygotowań do wesela, a ten szczególny dzień przygotowuje w taki sposób, aby goście, a przede wszystkim para młoda, byli zadowoleni.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów i niszy na świnoujskim rynku, Hotel Cesarskie Ogrody postanowił uatrakcyjnić swoją ofertę oraz wykorzystać zasoby, jakimi dysponuje, aby przygotować wymarzoną ofertę ślubną. Na początku tego roku powstała nowoczesna, ciepła sala w Rezydencji, która idealnie nadaje się na organizacje przyjęć weselnych. Najlepszy szef kuchni przygotował wykwintne menu, które sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Aby ułatwić Państwu przygotowania, Hotel posiada kadrę odpowiedzialną za planowanie uroczystości- Wedding planner doradzi Państwu, jakie menu  i atrakcje wybrać, jak rozsadzić Gości oraz udostępni bazę usługodawców z branży weselnej, tak, aby zminimalizować Państwa czas na poszukiwanie odpowiedniej obsługi. 

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze, czy Cesarskie Ogrody to miejsce idealne dla Was, zachęcamy do kontaktu i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawimy naszą ofertę. Do zobaczenia!:)
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess