Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Ferie zimowe nad morzem

opublikowano 26 październik 2016

Ferie zimowe nad morzem

Większości z nas ferie zimowe kojarzą się z wyjazdem w góry, na narty bądź snowboard. Jednak nie każdy potrafi, albo po prostu nie lubi uprawiać typowych sportów zimowych. Jaka jest alternatywa? Proponujemy wypróbować pobytu nad morzem!

Bałtyk zimą ma swój klimat.Codzienne spacery nad wodą sprzyjają zdrowiu, bo gdzie, jak nie nad morzem, będziemy mieli możliwość zaczerpnięcia takiej dawki niezbędnego dla nas jodu? Powietrze w tym okresie jest rześkie, plaża spokojniejsza. Jeśli nie mieliście okazji przyjechać do Świnoujścia w sezonie letnim, nie pożałujecie przyjazdu w okresie zimowym!

Nasz hotel wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując w tym czasie bogatą ofertę animacji i atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zaplanowaliśmy rodzinną zumbę, dobranocki i zabawy tematyczne z naszym animatorem. Dodatkowo organizujemy zajęcia Nordic Walking na plaży, gimnastykę w wodzie na basenie czy też aerobic na sali fitness. Bogata oferta na bazie zabiegowej z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego klienta, a gastronomia postara się, aby zarówno dorośli, jak i dzieci, znaleźli w menu coś dla siebie. Ponieważ wiemy, jak bardzo dzieci uwielbiają zabawy w wodzie, do Państwa nielimitowanej dyspozycji pozostwiamy strefę basenu z jacuzzi i sauną. 

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.cesarskieogrody.pl/ferie_w_cesarskich_ogrodach

Do zobaczenia!
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess