Zrób Prezent Restauracja AtrakcjeMENU

Atrakcje w hotelu

Park hotelowy

Zapraszamy na relaks w naszym urokliwym parku hotelowym, który jest wpisany w Rejestr Zabytków.
Park szczególnie w sezonie letnim nadaje naszemu hotelowi magiczny charakter. Na ogromnej powierzchni każdy znajdzie coś dla siebie- może to być ławka w cichym miejscu doskonała na przeczytanie ciekawej lektury, plac zabaw dla najmłodszych Gości, czy też ogródek kawiarni, gdzie oprócz serwowanych napojów odbywają się koncerty na żywo i wieczory grillowe.

Wypożyczalnia rowerów

Świnoujście i okoliczne miejscowości to wspaniałe miejsca na wycieczki rowerem. Doskonała infrastruktura ścieżek rowerowych, piękne widoki i urokliwe zakamarki mobilizują naszych Gości do korzystania z naszej hotelowej wypożyczalni. Za jedyne 26 zł można mieć do dyspozycji rower na cały dzień! Wraz z animatorem czasu wolnego organizowane są również wspólne wycieczki rowerowe!

Nordic walking

Nordic Walking to jedna z najprężniej rozwijających się form rekreacji ruchowej ostatnich kilkunastu lat. Marsze z kijami zyskały uznanie ze strony lekarzy i specjalistów sportowych dzięki wywieraniu niezaprzeczalnie pozytywnych skutków zdrowotnych. Biorąc pod uwagę szereg korzyści wynikających z uprawiania Nordic Walking, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować tego sportu podczas urlopu w naszym hotelu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Aqua aerobic

Ćwiczenia w wodzie to połączenie aerobiku, gimnastyki i efektywnej formy rehabilitacji. Jest to najbezpieczniejsza forma aktywności fizycznej dla osób starszych, kobiet w ciąży czy też osób ze schorzeniami aparatu ruchu. 

Treningi personalne

Specjalnie dla naszych Gości urządziliśmy i wyposażyliśmy salę fitness, na której istnieje możliwość skorzystania z treningu personalnego pod okiem mistrzowskiej kadry- Hanny Garboś i Grzegorza Płaczkowskiego- mistrzów świata w fitnessie sylwetkowym! Jeśli więc marzysz o poprawie kompozycji swojej sylwetki lub chciałbyś zgłębić techniki poprawnego wykonywania ćwiczeń siłowych, ta usługa jest właśnie dla Ciebie!

Yoga

Zajęcia prowadzi instruktorka sportów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnio zdobyła kolejne uprawnienia nauczycielskie, 500 h TTC Hatha Yoga i Ashtanga oraz 20h Yin Yoga, Ayurweda, Sound Healing, Kirtan&Mantra, w certyfikowanej przez Yoga Alliance USA , szkole w Indiach.

Animacje


@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess