Zrób Prezent Restauracja AtrakcjeMENU

Hotelowe SPA serdecznie zaprasza wszystkich gości

Nasze zabiegi sprawią, że będziecie Państwo zrelaksowani i odprężeni, ustąpią bolesne dolegliwości. Odreagują Państwo stres i zmęczenie, wzmocni się Państwa system odpornościowy.

Wspaniały relaks w strefie Wellness

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen i jacuzzi a także saunę tradycyjną i na podczerwień. Wspaniały relaks zapewni seans w grocie solnej, której ściany zbudowane są z naturalnych brył solnych. Masaże cieszą się zawsze wielką popularnością wśród naszych gości. My oprócz tradycyjnych masaży mamy dla Państwa urządzenie Medy Jet– wodny masaż na sucho, który łączy w sobie wygodę łóżka wodnego z profesjonalnym masażem całego ciała.

 

Roczna ocena jakości wody

Masaże i zabiegi

Jeśli to nie wystarczy do poprawy Państwa samopoczucia, zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów leczniczych pod okiem naszych troskliwych fizjoterapeutów. Proponujemy: elektroterapię i ultradźwięki, laser i krioterapię, magnetoterapię, masaż wirowy kończyn dolnych, kąpiel perełkową i solankową, hydromasaż, lampę hydrosun z koloroterapią oraz okłady borowinowe.

Wellness

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen i jacuzzi a także saunę tradycyjną i na podczerwień oraz grotę solną.

Treningi i ćwiczenia

Specjalna oprawa lounge przeniesie Państwa w inny świat– oazę spokoju, dzięki której obudzicie w sobie nowa energię.

Trening izodynamiczny

Każdego dnia mogą Państwo pod okiem trenera ćwiczyć na naszych urządzeniach Effective, które funkcjonują na zasadzie opatentowanego systemu hydraulicznego. System ten umożliwia trening izodynamiczny, porównywalny do ruchu w środowisku wodnym.

Kinezjotaping i Terapia Manualna

Dodatkowo oferujemy Kinezjotaping i Terapię Manualną.
Kinezjotaping polega na oklejaniu przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę określonych fragmentów ciała specjalnymi plastrami. Odpowiednie nałożenie taśmy wspomaga pracę mięśni oraz zapobiega nadmiernemu napinaniu.

Kinezjotaping

Kinezjotaping zmniejsza dolegliwości bólowe, pobudza uszkodzone mięśnie, likwiduje obrzęki chłonne i koryguje wady postawy.
Natomiast terapia manualna to ogólne określenie dla zestawu metod i technik zajmujących się diagnostyką i leczeniem odwracalnych zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu (stawów, mięśni, powięzi i więzadeł).

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess