Zrób Prezent Restauracja AtrakcjeMENU

Hotel "Cesarskie Ogrody" w sercu Świnoujścia

Hotel ze swoim spokojnym, parkowym, ale centralnym położeniem (zaledwie 600 metrów od nadmorskiej promenady), ze swoją prawie stuletnią historią, pieczołowicie odrestaurowany pod opieką konserwatora zabytków, jedyny taki w Świnoujściu, stoi do Państwa dyspozycji.

Wszystkich gości, którzy przekroczą nasze progi czeka niezapomniany pobyt w sercu Świnoujścia, w naszym hotelu, w którym panuje magiczna atmosfera.
Kompleks hotelowy składa się z trzech budynków: Hotel Cesarskie Ogrody, Apartamenty Cesarskie Ogrody oraz otwarta w 2016 roku Rezydencja Cesarskie Ogrody.
W roku 2018 w lipcu do dyspozycji Gości oddano Apartamenty Resort. Niezależny budynek z recepcją i 51 pokojami położony przy pozostałych budynkach tworzy kompleks Cesarskie Ogrody, który zaprasza swoich Gości malowniczym i spokojnym położeniem.
 

Hotel Cesarskie Ogrody

Komfortowe, urządzone ze smakiem pokoje, wybrana kolorystyka wnętrz, otaczająca przyroda uspokajają i pozwalają się zrelaksować.
Zadbamy o to, aby najwyższy standard oferowanych usług oraz miła i fachowa obsługa sprawiły, że będziecie Państwo do nas wracać, ilekroć postanowicie ponownie odwiedzić Świnoujście.

Będzie nam niezmiernie przyjemnie gościć Państwa w naszym hotelu.

Rezydencja Cesarskie Ogrody

Nowo otwarty budynek to obok trzygwiazdkowego Hotelu Cesarskie Ogrody oraz Villi Cesarskie Ogrody miejsce, do którego zapraszamy naszych Gości.  Znajdujący się w kompleksie hotelowym posiada własną recepcję, basen, restaurację oraz zaplecze SPA i Wellness a także gabinet kosmetyczny.
Pięknie wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe w jasnych barwach nawiązują do miejsca, w którym jesteśmy. Morskie pastelowe kolory oraz nowoczesne wyposażenie Rezydencji zapewni Państwu niezapomniane wrażenia z pobytu nad morzem.

Na naszych Gości czeka ścieżka Kneippa, słoneczna łączka, zajęcia zumby oraz Nordic Walking.

Villa Cesarskie Ogrody

Villa to drugi budynek w hotelu znajdujący się obok głównego obiektu.
Panuje w nim cisza i spokój, a otaczający park szczególnie w sezonie letnim pozwala poczuć się wspaniale. Z dala od zgiełku miasta a zarazem niedaleko od świnoujskiej promenady jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu, szczególnie z rodziną. W parku znajduje się plac zabaw dla dzieci, a wszystko to w zasięgu ręki.

Pokoje urządzone  są w jasnych, przyjemnych barwach,  wyposażone w nowoczesne i funkcjonalne meble oraz aneksy kuchenne, które umożliwiają pełen komfort i niezależność.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa apartamenty jednoosobowe (z możliwością wykorzystania przez dwie osoby), a także 14 apartamentów dwuosobowych z możliwością wykorzystania przez rodzinę czteroosobową albo pięcioosobową.

Resort Cesarskie Ogrody

Pięknie położony,  nowo otwarty budynek należący do kompleksu hotelowego Cesarskie Ogrody to Resort Cesarskie  Ogrody. Budynek usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie pozostałych, skąd Goście maja blisko do obydwu restauracji oraz strefy Spa. W Resorcie znajduje się Recepcja,wszystkie pokoje posiadają balkony.

Pokoje urządzone  są w jasnych, przyjemnych barwach,  wyposażone w nowoczesne i funkcjonalne meble oraz aneksy kuchenne, które umożliwiają pełen komfort i niezależność.

Historia i charakter

Prawie stuletnia historia obiektu, który został pieczołowicie odrestaurowany pod opieką konserwatora zabytków nadaje mu niepowtarzalny charakter. Komfortowe, urządzone ze smakiem pokoje, kolorystyka wnętrz oraz otaczająca przyroda uspokajają i pozwalają się Państwu zrelaksować. Zapewniamy najwyższy standard oferowanych usług oraz miłą i fachową obsługę.

Serdecznie zapraszamy!

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess