Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Wigilia firmowa w Cesarskich Ogrodach

opublikowano 23 grudzień 2016

Wigilia firmowa w Cesarskich Ogrodach

18 grudnia w Werandzie odbyło się wigilijne spotkanie pracowników naszego hotelu, w którym uczestniczyło 65 osób. Kolacja rozpoczęła się od przemówienia Prezesa, Pana Włodzimierza Garbosia, podczas którego został podsumowany cały rok oraz wyzwania na kolejne lata. Następnie Dyrekcja złożyła pracownikom życzenia świąteczne i wręczyła upominki. Losowano także nagrody w postaci voucherów SPA, pobytowych oraz wycieczki promem do Szwecji. Upominki ufundowały współpracujące i zaprzyjaźnione firmy:TT-Line, Hotel 3 Wyspy ze Świnoujścia, Hotel Akces Medical Spa z Dźwirzyna, Hotel Villa Park Wellness & Spa z Wisełki oraz Hotel Polanica Resort & Spa z Polanicy Zdroju.

Wszyscy uczestnicy spotkania zjedli uroczystą kolację przygotowaną przez Szefów Kuchni, a następnie w rytm skocznych utworów puszczanych przez dj'a przetańczyli wspólnie cały wieczór.

Następnego dnia z uśmiechami na twarzy wszyscy stawili się w pracy, mile wspominając wspaniały wieczór spędzony w przyjaznej atmosferze. Naładowani pozytywną energią, zarażali nią naszych Gości hotelowych. 

W imieniu wszystkich pracowników dziękujemy Dyrekcji za docenienie naszej pracy i zorganizowanie wigilijnego spotkania w okrągłą 5 rocznicę istnienia Hotelu. Oby stało się to naszą niepisaną tradycją! :)@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess