Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Wielkanoc w Cesarskich Ogrodach

opublikowano 04 kwiecień 2016

Wielkanoc w Cesarskich Ogrodach

Wielkanoc 2016 w Cesarskich Ogrodach

Jak co roku wiele rodzin zdecydowało się wykorzystać Wielkanoc jako krótki urlop i zamiast krzątać się pomiędzy gotowaniem, sprzątaniem i porządkami, wybrali wypoczynek w cesarskim klimacie w naszym hotelu. Wielkanocny pakiet obfitował w wiele atrakcji i możliwości, z których nasi Goście chętnie skorzystali:)

Każdy z Gości otrzymał na wstępie koktajl powitalny, natomiast dzieci- słodką niespodziankę. Do dyspozycji Gości były nasze udogodnienia tj.: baseny, sauny, jacuzzi i groty solne.  Dla dorosłych przygotowano ponadto atrakcje w postaci koncertu skrzypcowego i wieczorku tanecznego. Panie (i nie tylko ;-) )mogły skorzystać z bezpłatnej konsultacji kosmetycznej oraz poddać się zabiegom i masażom w promocyjnych cenach. Dla dzieci codziennie w hotelowej Kawiarni wyświetlane były wieczorynki. Dodatkowo animator czasu wolnego zapewnił rozrywkę dla najmłodszych pod postacią wspólnego rysowania, przygotowania wielkanocnych historyjek, malowania styropianowych jajek, kurczaczków i zajączków oraz wspólnych gier i zabaw zespołowych w hotelowym parku. Dzieci aktywnie uczestniczyły w animacjach, podczas których przygotowały wielkanocne prace dla swoich rodzin i bawiły się wspólnie zawierając nowe znajomości. Udało się nawet zorganizować warsztaty dwujęzyczne, gdyż kilka najmłodszych uczestników mówiła wyłącznie w języku niemieckim, co nie przeszkadzało reszcie dzieci, a porozumiewanie się nie stanowiło dla nich problemu :) Gra w kręgle, poszukiwanie jajek wielkanocnych w ogrodzie, rzucanie ringami do celu, zabawa w ciuciubabkę i chowanego to tylko kilka z zabaw, w których najmłodsi mogli się wykazać umiejętnościami i sprytem. Na koniec otrzymali od swojej opiekunki dyplomy, a całość została zwieńczona biesiadą przy ognisku z muzyką, w której uczestniczyli również rodzice.

Wiedząc, że rodziny chcą spędzać jak najwięcej czasu wspólnie, przygotowaliśmy również zajęcia z rodzinnej Zumby, prowadzone przez kwalifikowaną instruktorkę. Pląsów, tańców i zabawy było co nie miara, a różnica wieku nie stanowiła dla uczestników zajęć żadnego problemu. 

W niedzielę i poniedziałek wielkanocny przygotowaliśmy dla naszych Gości uroczyste, tradycyjne posiłki. Lany poniedziałek nie ominął także naszego hotelu- dzieci mogły zaznać tradycji i polewać się wodą zarówno w kąciku urwisa, jak i w hotelowym basenie. Zdjęcia nie oddają nawet w połowie nastroju, który panował podczas zajęć, natomiast warto zobaczyć, jak wspólnie spędzaliśmy ten czas.

Podsumowując, Wielkanoc w tym roku uważamy za wyjątkowo udaną- atmosfera i zaangażowanie Gości motywuje nas do organizowania podobnych pakietów przy każdej możliwej okazji. Wyrażamy przekonanie, że z częścią Gości na pewno  jeszcze się zobaczymy, a rodzinne spędzanie świąt poza domem przyjmie się w Polsce równie dobrze, jak ma to miejsce poza granicami naszego kraju. Zachęcamy wszystkich do korzystania z kolejnych pakietów i oferowanych w nich atrakcjach!
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess