Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Podsumowanie 2016 roku

opublikowano 30 grudzień 2016

Podsumowanie 2016 roku

W przedostatni dzień 2016 roku przyszedł czas na podsumowania. Dla Hotelu Cesarskie Ogrody był to zdecydowanie dynamiczny, rozwojowy czas, obfitujący w wiele nowych doświadczeń.

Każdy, kto zawitał w nasze progi kilkakrotnie potwierdzi, że 2016 r. był przełomowy dla naszego obiektu. Wiele nowych i pozytywnych zmian przyczyniło się do wzrostu atrakcyjności naszej oferty i zwiększenia zadowolenia naszych Gości. Głównym wydarzeniem było bez wątpienia otworzenie kolejnego budynku- Rezydencji Cesarskie Ogrody. Dzięki temu zwiększyliśmy nasze zaplecze noclegowe oraz stworzyliśmy wspaniałe miejsce- restaurację a’la cart Weranda. Weranda podbiła serca naszych Gości i mieszkańców Świnoujścia, stając się miejscem spotkań, kolacji biznesowych oraz uroczystości tj. wesela czy chrzciny. Nowy budynek umożliwił także powiększenie bazy zabiegowej, a co za tym idzie, wachlarza oferowanych przez nas usług.  Postawiliśmy także na rozwój w sferze rozrywkowej, organizując cykliczne wieczorki tematyczne i taneczne, warsztaty, wydarzenia sportowe oraz animacje. Ruszyła również budowa kolejnej części naszego kompleksu- apartamentów Cesarskie Ogrody.

Po pięciu owocnych dla nas latach stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom, jakie czekają nas w 2017 roku. Zmotywowani i gotowi do działania obiecujemy, iż z każdym dniem będziemy dokładać wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i świadczyć najwyższą jakość usług. Do zobaczenia!
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess