Witamy na BLOGu hotelu Cesarskie Ogrody

Hotel Cesarskie Ogrody

72-600 Świnoujście, ul. Stanisława Wyspiańskiego 34A
91 321 02 21

www.cesarskieogrody.pl

Aktywna majówka w Cesarskich Ogrodach!

opublikowano 29 kwiecień 2016

Aktywna majówka w Cesarskich Ogrodach!

Rozpoczynamy długi weekend majowy, w związku z czym nie może zabraknąć atrakcji w naszym hotelu! Już jutro o 14 ruszamy z imprezą „Nordic Walking dla każdego!”, podczas której profesjonalni instruktorzy zaprezentują technikę poprawnego chodzenia z kijami oraz przeprowadzą rozgrzewkę. Następnie wspólnie wybierzemy się w 8,5 km trasę na punkt widokowy na wzgórzu Zirowberg i z powrotem. Na zakończenie będziemy biesiadować przy ognisku! Dla najmłodszych Gości hotelowych codziennie o godzinie 19 wyświetlane będą bajki.

W niedzielę wieczorem w naszej Rezydencji odbędzie się wieczorek taneczny przy muzyce na żywo!

Poniedziałek rozpoczniemy tanecznie- nasza instruktorka porwie wszystkich chętnych do tańca, a uczestnicy ZUMBY nabiorą pozytywnej energii na resztę dnia. Od godziny 16 w hotelowym parku zaczniemy piknik, podczas którego animatorka zaaranżuje gry i zabawy dla dzieci, jak i dorosłych! Każdy będzie miał też możliwość zjedzenia czegoś z grilla- w końcu podstawą udanej majówki jest grill w doborowym towarzystwie ;-)

W kąciku urwisa maluchy będą mogły bawić się do woli oraz wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi- kolorowaniu nie będzie końca! :)

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w naszych animacjach, do zobaczenia!
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess