Zrób Prezent Restauracja AtrakcjeMENU

Hotelowe SPA serdecznie zaprasza wszystkich gości

Nasze zabiegi sprawią, że będziecie Państwo zrelaksowani i odprężeni, ustąpią bolesne dolegliwości. Odreagują Państwo stres i zmęczenie, wzmocni się Państwa system odpornościowy.

Wspaniały relaks w strefie Wellness

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen i jacuzzi a także saunę tradycyjną i na podczerwień. Wspaniały relaks zapewni seans w grocie solnej, której ściany zbudowane są z naturalnych brył solnych. Masaże cieszą się zawsze wielką popularnością wśród naszych gości. My oprócz tradycyjnych masaży mamy dla Państwa urządzenie Medy Jet– wodny masaż na sucho, który łączy w sobie wygodę łóżka wodnego z profesjonalnym masażem całego ciała.

Masaże i zabiegi

Jeśli to nie wystarczy do poprawy Państwa samopoczucia, zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów leczniczych pod okiem naszych troskliwych fizjoterapeutów. Proponujemy: elektroterapię i ultradźwięki, laser i krioterapię, magnetoterapię, masaż wirowy kończyn dolnych, kąpiel perełkową i solankową, hydromasaż, lampę hydrosun z koloroterapią oraz okłady borowinowe.

 

Oferta zabiegów

Salon kosmetyczny

Nasz salon kosmetyczny proponuje Państwu szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało na bazie kosmetyków Organique oraz Clarena. Oczyszczający peeling, mikrodermabrazja, nawilżanie, masaż, to tylko niektóre z nich. Zadbamy o Państwa dłonie i paznokcie, a także o stopy.  Każdy gość znajdzie coś dla siebie.

 

Oferta SPA

Trening izodynamiczny

Każdego dnia mogą Państwo pod okiem trenera ćwiczyć na naszych urządzeniach Effective, które funkcjonują na zasadzie opatentowanego systemu hydraulicznego. System ten umożliwia trening izodynamiczny, porównywalny do ruchu w środowisku wodnym.

Kinezjotaping i Terapia Manualna

Dodatkowo oferujemy Kinezjotaping i Terapię Manualną.
Kinezjotaping polega na oklejaniu przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę określonych fragmentów ciała specjalnymi plastrami. Odpowiednie nałożenie taśmy wspomaga pracę mięśni oraz zapobiega nadmiernemu napinaniu.

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess